עוז דלתות כניסה מעוצבות | דלתות פלדה | דלתות אש
שירות אספקה והתקנת דלתות פלדה ודלתות אש
באזור תל אביב והמרכז, השרון, 
חיפה והצפון

עגלת קניות | עוז דלתותלחץ לצפייה בהזמנה 


שיקום דלתות אש שיקום דלתות אש
   
דלתות במבצע דלתות במבצע
   
דלתות כניסה דלתות כניסה
   
דלתות ביטחון דלתות ביטחון
   
דלתות פנים דלתות פנים
   
מנעולים ואביזרים מנעולים ואביזרים
   
דלת פלדה אקוסטית דלת פלדה אקוסטית
   
שאלות ותשובות שאלות ותשובות
   
האחריות שלנו האחריות שלנו
   
מניפת צבעים מניפת צבעים
   
 
דלתות מעוצבות חלונות דלתות אש
דלתות מעוצבות חלונות דלתות פלדה
דלתות מעוצבות חלונות מאמרים
דלתות מעוצבות חלונות טיפים והשראה
   

דלתות מעוצבות חלונות חיפוש לפי מחיר
 


 


 

הביטוי "רב בריח" מתייחס לשני דברים שונים: האחד, חברת רב בריח, המוכרת בענף הדלתות הישראלית והשני- מנעול רב בריחי. עם הזמן, שני המושגים נקשרו האחד בשני, אך כיום חשוב לדעת כי כל הדלתות של כלל היצרנים מסופקות עם מנעול בעל מספר רב של בריחים אשר נועלים את הדלת עם בריחים בכל הכיוונים ומרבית הקבלנים מספקים דלתות אלו בדיוק. כך שמבחינה ביטחונית, כל דלת עם מנעול רב בריח היא דלת המספקת הגנה מירבית.

עם מהפיכת העיצוב שצברה תאוצה בארץ, ביטחון הפסיק להיות ייחודי והפך להיות יתרון מובן מאליו. רב בריח ושריונית חוסם היו הראשונות לשווק דלתות פלדה מעוצבות, מתוך נסיון להשיג בידול תחרותי מול יצרניות הדלתות הקטנות יותר. מהלך זה סימן את ניצני מהפיכת העיצוב, אלא שהמהפיכה בוששה לבוא. מחירי דלתות כניסה מעוצבות חרגו משמעותית מהתקציב שמרבית בעלי הבתים היו מוכנים להשקיע בדלת. מאז, פיתוחים טכנולוגיים והגברת התחרות בשוק עשו רק טוב לענף הדלתות המעוצבות ומיקדו את התחרות בזירה העיצובית.

כיום דלתות מעוצבות הן בהחלט בהישג ידו של מי שחפצה נפשו בבית מושקע ומרשים. כמו כן, המבחר גדול מתמיד ואפשרויות המשחק עם צבע, חומר וצורה מאפשרות להתאים את הדלת לפי טעם אישי או לשדרג את הדלת באופן עצמאי.
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים