עוז דלתות כניסה מעוצבות | דלתות פלדה | דלתות אש
שירות אספקה והתקנת דלתות פלדה ודלתות אש
באזור תל אביב והמרכז, השרון, 
חיפה והצפון

עגלת קניות | עוז דלתותלחץ לצפייה בהזמנה 


שיקום דלתות אש שיקום דלתות אש
   
דלתות במבצע דלתות במבצע
   
דלתות כניסה דלתות כניסה
   
דלתות ביטחון דלתות ביטחון
   
דלתות פנים דלתות פנים
   
מנעולים ואביזרים מנעולים ואביזרים
   
דלת פלדה אקוסטית דלת פלדה אקוסטית
   
שאלות ותשובות שאלות ותשובות
   
האחריות שלנו האחריות שלנו
   
מניפת צבעים מניפת צבעים
   
 
דלתות מעוצבות חלונות דלתות אש
דלתות מעוצבות חלונות דלתות פלדה
דלתות מעוצבות חלונות מאמרים
דלתות מעוצבות חלונות טיפים והשראה
   

דלתות מעוצבות חלונות חיפוש לפי מחיר
 


 


 

נהוג לומר שביתו של אדם הוא מבצרו, משום שהמקום שבו מרבית האנשים מרגישים בטוחים, רגועים ושלווים, במידה הרבה ביותר, הוא הבית שלהם. הבתים בימינו אינם כוללים חפיר ובו מים, שער מתרומם כשל טירה מימי הביניים, וגם לא חרכי ירי, אבל גם במבצר האישי שלהם, יתקינו מרבית האנשים אמצעי ביטחון שיגן עליהם מפני אורחים בלתי רצויים. אמצעי הביטחון ששום בית לא ירגיש בטוח בלעדיו, הוא דלתות שעשויות מפלדה איכותית, כדוגמת דלתות פלדלת רב בריח.

גודלה של דלת פלדה

דלתות פלדלת רב בריחלמרבה ההפתעה, אנשים רבים אשר נתקלים מידי יום ביומו בסוגים רבים של דלתות, כגון דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות להגנה מפני שריפה וכן הלאה, לא ידעו לומר בביטחון מהו גודלה של דלת כניסה סטנדרטית. יתכן שקיומם של אלמנטים אחרים, כמו עיצוב מיוחד, מקוש מקורי, או צבע יוצא דופן, מושכים את העין ולכן השאלה מהו גודלה של הדלת נשכחה מלב.

רק בשעה שאנשים מבקשים להחליף את דלת ביתם, או בשעה שהם צריכים לבחור בדלת פלדה לביתם החדש, מתחילה השאלה הזו לנקר במוחם. לפני שנענה על השאלה בדבר גודלה של דלת פלדה, חשוב לדעת שכמו מוצרים רבים אחרים, כגון מטבח לפי הזמנה, שולחן כתיבה, וכיוצא בהם, יש ללקוח אפשרות להשפיע על העיצוב החיצוני ולעיתים גם על המידות. היכולת לבחור את מידות הדלת הופכת רלוונטית בשעה שהבית עדיין לא בנוי וניתן, בעצה אחת עם הקבלן המבצע, להחליט על הפתח שיותאם לכניסה.

דלת כניסה סטנדרטית, הינה דלת ברוחב של 80 עד 90 סנטימטר. הפתח עצמו הוא כמובן גדול יותר, וכאשר מחשבים את הרוחב ביחד עם המשקוף יש להוסיף עוד כ-10 סנטימטרים לרוחב. אורכה של דלת סטנדרטית הוא מעט יותר מפעמיים רוחבה, כלומר בסביבות 2 עד 2.1 מטרים. כאשר מוסיפים את העובי של המשקוף, יש להוסיף כחמישה סמטימטר.

פתחים גדולים ורחבים יותר של כניסה לדירה יצריכו הזמנה של דלת במידות מיוחדות. פתח כניסה רחב במיוחד יכול לאפשר שילובים מעניינים של דלת עם ויטרינה, דלת וחצי או דלת כפולה. חלק מהספקים של דלתות פלדה מסוגלים להרכיב דלתות בגובה שאפילו הכדורסלן הגבוה ביותר יחוש איתו בנוח, יותר מ-2.5 מטרים!

הסוד הוא בבריחים

דלתות פלדלת רב בריח, מכילות בתוכן בריחים נשלפים. בריחים אלה מספקים לדלת את האחיזה שלה במשקוף בשלושה או ארבעה כיוונים שונים. חלק מהחברות אשר משווקות ומתקינות דלתות פלדה כאלה, מציעות גם בריחים עם הגנה מיוחדת מפני קדיחה. הגנה כזו מקטינה במידה רבה את הסיכוי שפורץ יצליח לנטרל את הבריחים באמצעות קידוח המנגנון.

מלבד בריחים, מרבית דלתות הפלדה כוללות גם סגר ביטחון. בסגר הזה ניתן להשתמש כביטחון נוסף בשעה שישנם אנשים בתוך הבית, וניתן גם להיעזר בו במידה ורוצים לפתוח את הדלת באופן חלקי, בלי לאפשר הדיפה של הדלת פנימה.

 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים