עוז דלתות כניסה מעוצבות | דלתות פלדה | דלתות אש
שירות אספקה והתקנת דלתות פלדה ודלתות אש
באזור תל אביב והמרכז, השרון, 
חיפה והצפון

עגלת קניות | עוז דלתותלחץ לצפייה בהזמנה 


שיקום דלתות אש שיקום דלתות אש
   
דלתות במבצע דלתות במבצע
   
דלתות כניסה דלתות כניסה
   
דלתות ביטחון דלתות ביטחון
   
דלתות פנים דלתות פנים
   
מנעולים ואביזרים מנעולים ואביזרים
   
דלת פלדה אקוסטית דלת פלדה אקוסטית
   
שאלות ותשובות שאלות ותשובות
   
האחריות שלנו האחריות שלנו
   
מניפת צבעים מניפת צבעים
   
 
דלתות מעוצבות חלונות דלתות אש
דלתות מעוצבות חלונות דלתות פלדה
דלתות מעוצבות חלונות מאמרים
דלתות מעוצבות חלונות טיפים והשראה
   

דלתות מעוצבות חלונות חיפוש לפי מחיר
 


 


 

כאשר מעצבים דירה או בית פרטי יש לעצב כל פרט ופרט בדירה כדי ליצור מראה הרמוני ולשמור על קו עיצובי אחיד.

למה הכוונה בקו עיצובי ? הכוונה שכל האלמנטים בבית ישקפו את אותו סטנדרט העיצוב. אם למשל אתם משקיעים בעיצוב הבית למשל טורחים על עיצוב סלון יוקרתי המשמעות היא שתשקיעו בריצוף יוקרתי או פרקטים מעץ , תשלבו קרניזים דקורטיביים ואולי גם נישות וחלונות עם פרופילים יוקרתיים וכמובן מערכת ריהוט סלון מהודרת .להשלמת המראה חשוב שהכניסה לחלל הסלון תכלול דלת כניסה מהודרת ומעוצבת.

דלתות מעוצבות לכניסת הבית הן הפריט העיצובי הראשון שנפגשים בו מבקרי הבית עוד טרם נכנסו את מפתן הדלת ולכן כדי להותיר את הרושם הראשוני הטוב ביותר על הנכנסים חשוב לשלב בעיצוב הבית דלתות כניסה מעוצבות שיהיו גם דלתות פלדה כלומר יספקו ביטחון מפני גנבים וגם דלתות כניסה עם יופי ועיצוב המתאים לדירה המעוצבת או לוילה המושקעת.

איך בוחרים דלתות כניסה מעוצבות שכאלו?

דלתות כניסה לעיצוב פנים מושלםקודם כל חשוב שתמצאו את העיצוב המתאים לכם ממגוון סגנונות של דלתות כניסה המוצגות באולמות התצוגה או באתרי האינטרנט הרבים לדלתות. גם אם לא מצאתם את העיצוב המדוייק לכם אך ראיתם שילוב המוצא חן בעיניכם שאלו את החברה כי יתכן מאוד שהיא תוכל לספק לכם בהזמנה מיוחדת את הקומבינציה המושלמת עבורכם של צבע, שילובי מתכת/זכוכית או ברזל וכמובן הפירזול המתאים. חנויות רבות של דלתות כניסה מסוגלות למכור לכם בהזמנה מיוחדת דלת שתתאים לכל סגנון ובקשה.

אחרי שמצאתם את הדלת המעוצבת שלכם בדקו שהדלת היא דלת פלדה משוריינת העומדת בתווי התקן ובדרישת חברות הביטוח. דלתות כניסה המשמשות כדלתות ביטחון צריכות להכיל מערכת נעילה רבת בריחים (בין שבע לעשר )- חלקם מהבריחים לדלתות הכניסה הינם בגובה המנגנון וממוקמים בחלק העליון של הדלת ולמטה ובמשקוף. כמות הבריחים בדלתות כניסה ואיכותם יוצרים את השוני בזמן הלוקח לפרוץ אותן כלומר באיכות ההגנה שהן מספקות. זמן פריצה ארוך מקשה על פורצים פוטנציאלים . רמת המיגון של דלתות כניסה משוריינות עשויה לבוא לידי ביטוי גם ברמת הצילינדרים המונעים למעשה את פעולת הקידוח לשם פריצה.

מדוע דלתות כניסה מעוצבות?

בעבר הסתפקו רבים ברכישת דלתות כניסה בסיסיות ואחידות ,כאלה שהקבלן סיפק. היום כאשר רמת ההשקעה בבית עלתה ואנשים כבר לא מסתפקים בעיצוב בית הכולל עיצוב קירות סטנדרטי ודלתות פנים פשוטות גם הסטנדרט של דלתות כניסה ודלתות פנים הוא בהתאם.

ישנם עיצובים מרהיבים של דלתות כניסה שמשלבות מיגון מפני פריצות מחד עם עיצוב ואלגנטיות מנגד ועדיין ניתן למצוא שילובים של זכוכית, פירזול, מראה הייטקי ,כפרי או כל עיצוב אחר המתאים למגוון סגנונות ומשקף את טעמם של דיירי הבית.

כמה נעים כל ערב לחזור לדירתכם, לצעוד בשביל הבית או לעלות במדרגות הבניין ואז, להתיצב יום אחרי יום מול הדלת כניסה שהשקעתם בה. אין כמו לחזור למקום הכי חם ואהוב שלכם , הבית ואין כמו דלת מעוצבת שתקדם את פניכם בכניסתכם.

 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים